Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Волині визначили, хто з дітей–сиріт отримає житло у 2019 році

16:13 30.08.2019
248

У 2019 році обсяг субвенції з державного бюджету на придбання, будівництво та ремонт житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа для Волинської області – 10,5 мільйона гривень. З них – 6,3 мільйона гривень спрямують на будівництво дитячого будинку сімейного типу у Рожищі та 4,2 мільйона гривень на забезпечення житлом дітей-сиріт. Таке рішення прийняла відповідна комісія облдержадміністрації на першому засіданні, яке відбулося 15 червня 2019 року.

Про це інформують у відомстві.

А в четвер, 29 серпня 2019 року, відбулося друге засідання комісії, до якої долучилися заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось та голова комісії, заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець. Варто зазначити, що рішенням другого засідання розподілили 4,2 мільйона гривень на забезпечення житлом дітей-сиріт. Відповідно до законодавства, гроші на придбання житла, або ж виплату компенсації за самостійну купівлю, за рахунок субвенції розподіляють відповідно до території (не менше, ніж одне житло на одну окрему територію) та черговості квартирного обліку.


За словами начальниці служби у справах дітей обласної державної адміністрації Алли Онищук, в області є 37 окремих територій, які мають квартирні обліки та подали пропозиції. А загалом на квартирному обліку перебуває 136 дітей, віком від 16 до 23 років.

«У нас є 4,2 мільйони гривень, яких, відповідно до ринкових цін, вистачає на 10-11 квартир. Тож ми маємо розподілити їх пропорційно до потреби. Якщо у нас не вистачає грошей – міністерство рекомендує обрати по одній дитині з кожної території і тоді, відповідно, до дати взяття на квартирний облік розподілити фінанси, – зазначила Алла Миколаївна.

Тож гроші розподілили наступним чином: субвенцію на придбання чи відшкодування одиниці житла отримають Жорнищенська сільська рада Ківерцівського району, Цуманська ОТГ, Тростянецька ОТГ, Рожищенська міська рада, Книгининівська ОТГ, Луцька міська рада, Ківерцівська ОТГ, Жидичинська ОТГ, Любешівська ОТГ, Глущанська сільська рада Любешівського району, Володимир-Володимирська міська рада тощо.
Коментарі
15 вересня
Сьогодні
Вчора
13.09.2019
12.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин