Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Жителям Луківської ОТГ можуть допомогти створити сімейну ферму

10:56 02.09.2019
215

В межах проєкту «Територія майстерності» та за сприяння Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася презентація ТОВ «Укрмілкінвест».

Про це йдеться на Facebook-сторінці Турійського центру зайнятості.

Менеджерка із регіонального розвитку у Волинській області Наталія Дудас ознайомила жителів Луківської ОТГ з реалізацією програми, завдяки якій, господарі, які мріють відкрити сімейну ферму, можуть подати заявку на її фінансування.

Компанія «Укрмілкінвест» після підписання договору надає допомогу у будівництві, придбанні обладнання, купівлі великої рогатої худоби, надає консультативний супровід. Надає фінансову допомогу потенційним сімейним фермам – кредит на 80 тисяч гривень на придбання обладнання та будівельні роботи. Безповоротна фінансова допомога – 50% вказаної суми кредиту.

Проєкт також передбачає надання худоби від 10 корів у кредит під 15% річних на 4 роки, повний консультативний супровід щодо господарської діяльності, продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів. Гарантований забір молока у господарства-позичальника з доплатою до закупівельної ціни на ринку гривні за кожен зданий літр.

Із зацікавленими особами відбулись індивідуальні консультації щодо подальших шляхів співпраці.

Читайте також: У Турійському районі працевлаштували понад 400 людей

Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин