Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Роман Романюк
Роман Романюк

На Волині майже 18 тисяч підприємців

15:12 02.09.2019
269

З нагоди Дня підприємця директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк розповів підприємцям Ковельщини про сприяння розвитку підприємцям-початківцям та новації служби зайнятості в цьому напрямку. 30 серпня на базі Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбулася щомісячна пресконференція Романа Романюка, – повідомляють на сайті Волинського обласного центру зайнятості.

Із 2001 року діє Програма сприяння започаткування власного бізнесу, в межах якої виплачують допомогу одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю. За 18 років дії Програми підприємцями стали 17,9 тисячі осіб у Волинській області, допомогу надали на 75,8 мільйона гривень. Цього року 101 безробітний розпочав реалізовувати свою бізнес-ідею за сприяння Волинського обласного центру зайнятості. На підтримку ініціатив підприємців-початківців виплатили 2,7 мільйона гривень. 57 % безробітних започаткували підприємницьку діяльність у сфері послуг, 36 % – у торгівлі, 6 % – у рослинництві та 1 % зайнявся іншими видами підприємницької діяльності.

«Коли безробітна особа виявляє бажання розпочати власну справу, від нас є підтримка в формі надання одноразової допомоги на відкриття підприємницької діяльності. Сума залежить від місячної виплати допомоги із безробіття, яка, своєю чергою, залежить від суми заробітної плати, яку отримував безробітний на останньому місці роботи», – розповів Роман Романюк.

Окрім того, директор Волинського обласного центру зайнятості розповів присутнім про послуги, які служба зайнятості надає фізичним особам-підприємцям. Зокрема про підбір персоналу на засадах рекрутингу, компенсацію єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, організацію професійного навчання та робіт тимчасового характеру, проведення семінарів, бліц-навчань, скайп-співбесід тощо.

«Цього року компенсацію єдиного внеску за створення нових робочих місць отримали 175 підприємців, які працевлаштували 215 безробітних громадян. Із Фонду занальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття профінансували 2,3 мільйона гривень. Цим самим ми зменшуємо фінансову завантаженість на підприємця та даємо можливість зосередитися на розвитку бізнесу», – зазначив Роман Романюк.

До слова, 27 серпня розпочалася декада «Підтримка розвитку малого бізнесу», яка триватиме до 8 вересня і полягає в бліц-навчанні для підприємців за участі представників Фіскальної служби, Пенсійного фонду та інших структур, які можуть відповісти на актуальні для підприємців запитання.

«Підприємницька діяльність – це ризик, тому важливо, аби людина мала не лише бажання, а й основу для ведення бізнесу. Ми не відпускаємо людей, які стають підприємцями за підтримки служби зайнятості, у вільне плавання. Ми супроводжуємо та підтримуємо в межах їх потреб та наших можливостей. Найважче – зробити перший крок до початку власної справи. Однак із підтримкою служби зайнятості, успішних підприємців, влади можна багато чого досягнути. Ми працюємо для вас і разом рухаємося до високих результатів», – наголосив директор Волинського обласного центру зайнятості.


Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин