Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Волині податкові платежі до бюджету перевищили 5,4 мільярда гривень
На Волині податкові платежі до бюджету перевищили 5,4 мільярда гривень

На Волині податкові платежі до бюджету перевищили 5,4 мільярда гривень

17:26 07.09.2019
218

Протягом січня-серпня 2019 року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплатили понад 5,4 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Проти аналогічного періоду торік бюджети усіх рівнів отримали на 950 мільйонів гривень більше, інформує управління моніторингу ризикових операцій та доходів ГУ ДПС у Волинській області.

В області фіксують сталий ріст сплати податків на понад двадцять відсотків. Зокрема, за підсумками восьми місяців поточного року на Волині сума сплачених податків на 21,3 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

В.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк вважає, що тенденція росту податкових надходжень – результат якісного адміністрування податків, високої податкової культури більшості представників підприємництва та поетапного запровадженню сучасних інформаційних технологій в процес обслуговування платників податків.

«Наразі прогноз щодо успішного завершення бюджетного року цілком обґрунтований, оскільки стан сплати податків значною мірою відображає економічні процеси в суспільстві. Важливо, що процес реорганізації органів ДФС не вплинув на виконання завдань із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Щира подяка представникам бізнесу, котрі розуміють як важливо підтримувати фінансову самостійність держави своєчасною сплатою податків», - зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Читати також:

Волинські працедавці сплатять понад 12 мільйонів гривень за порушення у виплаті зарплати

У Луцьку запрацювало нове відомство

Волинські працедавці відповідальні за перерахування податків у бюджет

Коментарі
17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
14.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин