Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Роман Хорзов
Роман Хорзов

Роман Хорзов відповів на закиди в Facebook

09:00 06.09.2019
247

Луцький ресторатор Роман Хорзов відреагував на допис у Facebook, в якому йому закидають «знищення історичної будівлі» на вулиці Ковельській, та облаштування розважального закладу в приміщенні, в якому нібито має бути медична установа.

На цю заяву він відповів публікацією, в якій відкинув усі закиди та вимагає видалити і спростувати брехню.

«Район.Луцьк» публікує допис Романа Хорзова в повному обсязі, без змін і правок:

Щось останнім часом в мережі почали з’являтись публікації «спеціалістів» та «видань», в яких занадто часто згадують моє прізвище))) і при чому не в дуже хорошому ракурсі і зовсім недоречно.

Я розумію кому це потрібно, а тим більше кому вигідно! Комусь «піцу поставити», комусь 1000 грн. на місяць дати, комусь щось більше…Старий рейдерський метод: прихватити того, хто щось робить, то може й поділиться.

Не поділиться!

Тому дещо поясню цим аферистам, а також тим, хто в це повірив:

1. Станом на сьогоднішній день (і ніколи в житті раніше!) не існує і не існувало жодних кримінальних проваджень (повідомлень про підозру у вчиненні будь-якого кримінального правопорушення) відносно Романа Хорзова, його закладу «MOJO», а також майна, що належить «MOJO», на яке так «хтось» хотів би накласти арешт.

2. Жодного відношення до будівництва приміщення по вул. Ковельській, 16 м. Луцька я не маю. Так само і не маю «долі» чи навіть часткового права власності на нього. Я є ОРЕНДАР, який здійснює там підприємницьку діяльність згідно власних КВЕД і цільового призначення частин приміщення, що орендує.

3. Всю свою підприємницьку діяльність я, як приватний підприємець, і пов’язані зі мною підприємства та заклади ведемо в рамках чинного законодавства, у нас наявні всі дозвільні документи на оренду приміщень, ліцензії, дозволи і т.д.

4. Також, кому це цікаво, поділюся: я і всі мої заклади сумарно сплачуємо податків в бюджет держави і міста в місяць близько 500 000 грн., тобто близько 6 мільйонів гривень в рік! Цікаво, скільки користі принесли «писаки і коментатори заказухи» на мене???

5. Я не буду надавати оцінку (це виключне право наших Гостей) про свій внесок за 12 років ресторанної діяльності (включаючи сучасну будівлю на Ковельській, 16), який приношу для туристичного іміджу міста Луцька, відпочинку лучан та естетики міста. Але радий бачити та чути позитивні коментарі. І їх багато.
Я завжди був людиною, яка щось робить та створює і радий, коли в мене щось виходить.

Всі ці наведені мною факти легко перевірити у відкритих Державних реєстрах та інших джерелах державних органів та статистики. А ось ці люди, які публікують на мене відверту брехню – цього не перевіряли, навіть не намагались.

Сподіваються, якщо надрукувати слова «Хорзов» і «MOJO», додати ще пару відомих прізвищ в коментарі і «домішати» багато «Г», то рейтинг їхніх сторінок зросте.
Так от, звертаюся з вимогою до цього Михайло Олексійович Качинський та інших «видань», які вже надрукували чи перепостили наклеп на мене і мій заклад:

1. Ви видаляєте ваші брехливі пости
2. Ви пишете спростування на ці матеріали
3. Поширюєте посилання на ці спростування в тих самих джерелах, де і постили ту свою писанину

І все це ви робите сьогодні.

Інакше завтра ми зустрінемось в суді у справі з приводу наклепу, захисту честі, гідності та ділової репутації мене як людини і як підприємця. А далі - в справах відшкодування моральних збитків, шкоди діловій репутації, втрат бізнесу і т.д. Там так всього багато)

P.S. Я б не ворушив все те «Г», бо маю стійкий імунітет, але мама переживає)

Всім добра! І заходьте в «MOJO», тут класно;)

Читайте також: Хто найбільше інвестував у економіку Луцька в 2019 році

Коментарі
17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
14.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин