Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Не доставив вчасно пальне на «швидку»: винуватець сплатить майже два мільйони гривень штрафу

11:43 06.09.2019
253

За втручання прокуратури із суб’єкта господарювання, який не доставив вчасно пальне для КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», стягнуть майже 1,8 мільйона гривень.

Рішенням господарського суду області задоволений позов Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної ради, комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» про фінансове стягнення із ТОВ «Техойл НК». Інофрмує пресслужба прокуратури області.

Підставою для пред’явлення позову слугувало порушення товариством умов договору про закупівлю бензину та дизельного палива. Так, суб’єкт господарювання, який згідно умов договору був зобов’язаний постачати бензин та паливо, безпідставно відмовився передавати оплачений товар комунальному підприємству «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Це поставило під загрозу отримання мешканцями області своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги.

У позовних вимогах прокурор вимагав стягнути з товариства попередньо сплачену за товар грошову суму понад 1,4 мільйона гривень, та 225 тисяч гривень пені за порушення строків виконання зобов’язання та 102 тисячі гривень штрафу за прострочення виконання зобов’язання. За результатами судового розгляду справи рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволені.

Коментарі
17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
14.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин