Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Податківці пропонують волинянам взяти участь у формуванні Громадської ради

13:44 09.09.2019
173

Повноваження Громадсько-консультативної ради платників податків при Головному правлінні ДФС у Волинській області припинено, натомість розпочата процедура формування Громадської ради при ДПС у Волинській області.

Про це інформує сектор комунікації відомства.

У зв’язку з реорганізацією Державної фіскальної служби України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України»», відповідно до абзацу шостого п.6, п.13 Порядку здійснення заходів, пов’язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року №1074, з урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №682-р «Питання держаної податкової служби», наказу Головного управління ДПС у Волинській області від 29.08.2019 №10 «Про початок діяльності Головного управління ДПС у Волинській області» повноваження Громадсько-консультативної ради платників податків при Головному правлінні ДФС у Волинській області припинене наказом Головного управління ДПС у Волинській області від 06.09.2019 №155. Відповідна інформація оприлюднена на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області 6 вересня 2019 року.

Водночас, з метою забезпечення системного діалогу Головного управління ДПС у Волинській області з громадськістю та відповідно до абзаців другого – п’ятого п. 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) розпочатий процес створення ініціативної групи для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області. Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства надавати пропозиції щодо персонального складу ініціативної групи для формування Громадської ради при ДПС в області.

Заяви довільного зразка про додання до складу ініціативної групи та коротку інформацію щодо кандидатів просимо надсилати на електронну адресу [email protected],ua не пізніше 10 вересня 2019 року. Контактна особа – головний державний інспектор сектору комунікацій ГУ ДПС у Волинській області Гараніна Любов Юріївна. Номер телефону (0332)777-118.

Читати також: Волинські податківці «працевлаштували» майже 400 найманих осіб

Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин