Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Лікарня у Луцьку отримала оксигенатори

12:22 15.09.2019
260

У Волинську обласну лікарню за кошти субпроєкту привезли оксигенатори.

Про це повідомляють на сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби ситеми кровобігу – Волинська ОДА».

Постачанням 250 оксигенаторів для дорослих для операцій середньої складності з набором магістралей фірма «Медітрейд» (MEDITRADE spol. s r.o.) завершила виконання договору на постачання розхідних матеріалів для проведення кардіохірургічних операцій, підписаного після перемоги у тендері ICB-G 6.2.2.1 у рамках закупівлі медичного обладнання та розхідних матеріалів для закладів охорони здоров'я вторинного та третинного рівнів (1 фаза).

Нагадаємо, що перші 250 оксигенаторів для дорослих для операцій середньої складності з набором магістралей та 100 штучних клапанів серця, які вартували понад 172 тисячі євро, постачальник привіз до Луцька у липні минулого року. Загалом же у цієї фірми у рамках реалізації Субпроекту придбали 500 оксигенаторів та 150 клапанів. А постачання частинами пов’язане з термінами зберігання цього стерильного матеріалу.

Отож, у липні до ВОКЛ надійшло ще 50 штучних клапанів серця, що вартували понад 34,6 тисячі євро. А сьогодні у мед закладі розвантажили 250 оксигенаторів на суму більш ніж 103 тисячі євро.

Фахівці підтверджують, що ці розхідні матеріали, закуплені за кошти субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області», – від хорошого виробника і високої якості. А власне постачання дозволяє суттєво знизити вартість операцій для пересічних волинян, які потребують цих втручань. Адже їм не довелося платити по кількасот євро за розхідники, бо придбані за кошти позики Світового банку оксигенатори та клапани надавали і надаватимуть пацієнтам на безоплатній основі.

Загальна вартість контракту із ТОВ «Медітрейд» – 389 733,33 доларів США.

Читайте також: Лікарня у Луцьку отримала нове обладнання

Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин