Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Обладнання
Обладнання

Волинська обласна лікарня отримала обладнання на понад мільйон доларів

14:22 19.09.2019
607

До відділення кардіохірургії Волинської обласної клінічної лікарні надійшло обладнання вартістю понад мільйон доларів для проведення операцій на серці.

Про це йдеться на Facebook-сторінці «Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу – Волинська ОДА».

Упродовж вересня-жовтня триватиме виконання договорів другої фази закупівлі медичного обладнання і розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів. Тож не обійшлося без візитів представників фірм-постачальників і цього тижня. Результат – обладнання на понад мільйон гривень покращить надання допомоги волинянам із серцево-судинними недугами. Так у краї втілюють у життя один із найважливіших компонентів субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Отож, договірну угоду з переможцем лоту №5 тендеру ІCB-G 6.2.2.2 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (2 фаза)» виконали 17 вересня. Обладнання привезло ТзОВ «Техмедконтракт».
У постачанні – низка надсучасних інструментів провідних світових виробників (Німеччина та США), які значно покращать для медперсоналу проведення різних етапів оперативних втручань. Загальна вартість придбаного за цим лотом – понад 165 тисяч доларів. І хай пересічній людині такі назви, як хірургічні налобні освітлювачі чи бінокулярні оптичні системи, або ж комплекти коронарних пінцетів, ножиць і голкотримачів чи ретрактор грудинний багатофункціональний, нічого не скажуть, однак волинські кардіохірурги запевняють, що усі ці інструменти – їхня давня мрія, втілити яку стало можливим завдяки впровадженні в області субпроєкту Світового банку і МОЗ «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

18 вересня відбулося постачання за двома лотами – першим і четвертим – цієї ж закупівлі другої фази. І представники ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ» провезли на Волинь обладнання загальною вартістю майже мільйон доларів США.
Основна частина придбаного покращить матеріально- технічну базу Волинської обласної клінічної лікарні. Адже тут залишаться наркозно-дихальний апарат, дефібрилятор-монітор, кардіомонітор з інвазивним тиском, апарат штучного кровообігу, два десятки дозаторів шприцевих, дві станції спостереження за станом пацієнта з приліжковими кардіомоніторами на 6 хворих, два кардіомонітори з інвазивним тиском та апарат штучної вентиляції легень.

Окрім того, усі районні лікарні отримають по два шприцеві дозатори, а Луцька міська клінічна, Ковельська центральна районна і Нововолинська центральна міська лікарні – по концентратору кисню, монітору пацієнта та апарату штучної вентиляції легень. Уся техніка – від кращих німецьких виробників медичного обладнання.

«І цього року, і минулого ми придбали дуже якісне медичне обладнання та розхідні матеірали. Це все – завдяки тому, що усі причетні до підготовки та проведення тендерних процедур за правилами Світового банку справді відповідально та професійно виконали свою роботу», – наголосив начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

«Нагадаємо, що загалом у другій фазі закупівель упродовж вересня-жовтня надійде постачання за десятьма лотами загальною вартістю 3 815,9 тисячі доларів США. Коли фірми-надавачі послуг впораються із прописаними у договорах зобов’язаннями, то команда з реалізації субпроєкту за посередництва представників ЗМІ прозвітує перед волинянами про те, як вдалося змінити надання медичної допомоги у краї завдяки закупівлям надсучасної техніки та розхідників за кошти позики Світового банку уряду України», – йдеться в дописі.
Загрузка...
Коментарі
23 жовтня
Сьогодні
Вчора
21.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин