Бізнесмен дня: власник будівельної компанії Андрій Разумовський

04 Жовтня 2019, 11:34
Андрій Разумовський 2459
Андрій Разумовський

4 жовтня виповнюється 35 років власнику успішної будівельної компанії «Інвестор» Андрію Разумовському.

Бізнес.Район вітає іменинника і бажає здійснення найамбітніших планів!

Ми зібрали для вас висловлювання Андрія Разумовського на різні теми, які характеризують його як бізнесмена і особистість.

Про головний принцип роботи його компанії. Я переконаний, що людина має жити у місці, де є всі зручності. Тому варто відразу продумати, яким буде заїзд, де гулятимуть діти, де займатися спортом, де залишити своє авто, де купувати продукти чи відпочивати.

Про цільову аудиторію. Я завжди точно знаю, хто наш покупець і яка наша цільова аудиторія. За весь час роботи сформувалася велика база клієнтів, і ми знаємо, хто в чому зацікавлений. По горобцях із гармати ми не стріляємо.

Про критику. Я завжди нормально сприймаю критику. Я не найрозумніший. Треба змінюватися і вчитися. Час і темп  такий,  що якщо ти стоїш – ти вже відстаєш. Спілкуючись з клієнтами, я отримую всю необхідну інформацію. Оскільки я будую для клієнтів, то їхня думка для мене вкрай важлива. Я черпаю від них інформацію, їхні побажання, їх враховую і втілюю.

Про хейтерів. Є відсоток суспільства, який завжди проти і йому все не подобається – з ним все рівно треба спілкуватися і якось намагатися переконати цих хейтерів у тому, що вони помиляються.

Про конкуренцію. У чомусь жива конкуренція провокує якісь думки і стимулює до дій. Ти дивишся на колег і щось придумуєш, беручи до уваги їх досвід і практику. Але мені подобається чесна конкуренція, коли ми змагаємось думками, ідеями, темпами реалізації проектів. Однак дуже не подобається, коли намагаються повторити, вкрасти чи передерти щось. Мене це дратує.

Чотири поради від Андрія Разумовського, як за короткий період досягти вагомих результатів:

 

  • Завжди думати про клієнта
  • Багато працювати. Робочий день його команди завжди розпочинається дуже рано і закінчується пізно
  • Потрібно не боятися робити перший крок
  • Будувати бізнес, довіряючи партнерам та клієнтам.

 

За матеріалами інтернет-видань Перший і Район.Луцьк

Читайте також: 

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024