Держгеокадастр відкрив базу даних про призначення та оренду земель

07 Жовтня 2019, 11:38
1653

Рішення щодо розпорядження землями тепер доступні усім на сайті земельної служби.

Держгеокадастр відкрив базу рішень з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, зокрема й щодо передачі їх у власність чи оренду. Інформація доступна у розділі «Оприлюднення наказів щодо розпорядження землями» на сайті Держгеокадастру.

У відкритому доступі усі дані про дату реєстрації, номер та тематику клопотання, категорію осіб, що звертаються з клопотанням, статус розгляду заяви територіальним органом Держгеокадастру, дату, номер та вид наказу, виданого територіальним органом Держгеокадастру, кадастровий номер та цільове призначення земельної ділянки, щодо якої виданий наказ. 

Також можна переглянути й накази головних управлінь Держгеокадастру щодо розпорядження землями. Оновлюється інформація автоматично. Функціонал синхронізований з даними системи електронного документообігу Держгеокадастру. Користувачі можуть скористатися пошуком за будь-яким параметром, зокрема за регіональним.

Як наголошують у Державній службі з питань геодезії, картографії і кадастру, відкриття цього реєстру спрямоване на нівелювання корупційної складової у земельній сферіс. Окрім того, база даних зробить прозорими та публічними всі етапи розпорядження землями.

Читати також: «Чорні» рієлтори та інші «фішки»: волинянам розкажуть про ринок нерухомості

 

Коментар
04/12/2023 Понеділок
04.12.2023
03.12.2023