Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Стара Вижівка: як колишній військовий став успішним будівничим

14:23 13.10.2019
323

Одне з підприємств на ринку будівельних робіт Старовижівщини – спільне міжгосподарське підприємство у сфері агропромислового будівництва «Стара Вижваагробуд», яке з 2015 року очолює Сергій Махонюк.

Окрім того, він голова Громадської організації «Старовижівська районна ветеранська спілка учасників АТО», – інформує Старовижівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

Патріотично налаштований, пан Сергій у 2014 році став на захист цілісності та державних інтересів України, безпосередньо перебував у зоні антитерористичної операції. Після повернення лейтенант Махонюк вирішив протиставити воєнній руйнації професію будівничого, оскільки змалечку спостерігав за батьками, для котрих будівельна справа була сенсом життя. Не випадково здобув другу вищу освіту за фахом промислове й цивільне будівництво.

Звичайно, будівельна галузь району нині переживає не кращі часи. Але коли приходять молоді амбітні люди, то в неї є перспектива. Бо ж повірили у це працівники підприємства.

На сьогодні «Стара Вижваагробуд» – субпідрядник з будівництва та ремонту закладів соціальної сфери у Старовижівському районі. Один із масштабних будівельних об’єктів – новий навчальний заклад у селі Любохини, будівництво якого вже на завершальному етапі. Крім того, укладають договори зі Старовижівською об’єднаною територіальною громадою на поточний та капітальний ремонт дошкільних навчальних закладів.

Сергій Махонюк тісно співпрацює зі Старовижівською районною філією Волинського обласного центру зайнятості. За час його керівництва вдалося укомплектувати 92 вакансії та 156 пропозицій на тимчасові роботи. Роботодавець здійснює довіз до місця роботи та готовий іти назустріч усім охочим працювати.

Талант молодого керівника, його організаторські здібності допомагають розвитку підприємства та налагодженню тісних партнерських відносин.

Читайте також:

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 листопада
Вчора
13.11.2019
12.11.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd