Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У десяти волинських селах з'явиться інтернет від Укртелекому

16:29 03.11.2019
1336

Тривають роботи із підключення населених пунктів Волині до швидкісного оптичного інтернету.

Швидкісним інтернетом нової мережі уже користуються сотні жителів Волині. До послуг домашніх користувачів – інтернет на швидкості до 200 Мбіт/с, інтернет-телефонія, інтерактивне ТБ, – інформує пресслужба Укртелекому.

Роботи з будівництва оптики, підключенню абонентів до нової мережі тривають у Колпитові, Кремеші, Привітному, Городку, Заячицях, Козлові, Озерці, Рачині, Світязі, Підмановому.

Довідково:

За 9 місяців цього року оптичний інтернет «прийшов» у 83 населених пункти 21 області. А їх жителі отримали можливість користуватися швидким інтернетом та чималою кількістю сучасних сервісів (інтернет-телефонія, Інтерактивне ТБ). Варто зазначити, що за останній квартал частка оптичних підключень серед домашніх користувачів зросла до 45%. Обирають українці швидкості 200, 100 та 50 Мбіт/с.

Укртелеком продовжує реалізовувати проєкти з розширення географії інтернет-послуг. Роботи з будівництва оптики тривають у 300 населених пунктах Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей.

Зараз оператор надає послуги інтернету у понад 2340 населених пунктів. А доходи від інтернет-послуг за рік збільшилися на 7% до 1,3 мільярда гривень. У масовому сегменті доходи від цього напрямку діяльності зросли на 6,6%, або понад 1 мільярд гривень.

Читати також: На Волині у шести селах з'явиться інтернет від Укртелекому

Загрузка...
Коментарі

Абонент УКРТЕЛЕКОМУ.

23:02 03.11.2019

Це жах як вони мучать клієнтів, підключитись це ше пів біди а відключитись від них це повний жах.
Дивіться відео. Один в один - це все правда.
https://www.youtube.com/watch?v=iBwbEk6Vtuk

Абонент УКРТЕЛЕКОМУ.

23:05 03.11.2019

Дивіться і думайте.

https://www.youtube.com/watch?v=uy5_URjaBn4

З ШАЦЬКА

23:12 03.11.2019

Підключи УКТРТЕЛЕКОМ І НАЖИВИ ГІМОРОЙ.
В Шацьку живу довго но такої непотрібної кантори як укртелеком ше бачив. Сервісу нуль, інтернет неякий. Розвитку тоже неякого, а зайжеш до них то тільки сказок нарозказують , накормлять обіцянками і висновками шо у вас в кабелі вірус завівся ішо тра кабель міняти.
Приїде на ровері пів спеціаліста ( бо друга половина пяна) і точить тиї дротики які працюють до першого дощу.
Люди не ведіться на той розвод.

Загрузка...
28 листопада
Сьогодні
Вчора
26.11.2020
25.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю