Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волинські підприємці сплатили до держбюджету майже три мільярда гривень податків

11:48 08.11.2019
589

Сума спрямованих до державної скарбниці платежів на 511 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники минулого року. Таким чином, в області фіксують ріст надходжень до держбюджету на 20,7%.

В області до загального фонду держбюджету впродовж січня-жовтня сплатили 2 мільярди 982 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС, – інформує управління моніторингу ризикових операцій та доходів Головного управління ДПС у Волинській області.

«Найбільшу суму надходжень до держбюджету з початку поточного року спрямували платники ПДВ – 1 мільярд 341 мільйон гривень. Понад 400 мільйонів гривень у держскарбниці – це сплачений волинським бізнесом податок на прибуток. Із загальної суми надходжень ПДФО до держбюджету надійшло 883 мільйони гривень. Загалом завдяки якісному адмініструванню та сумлінню волинських платників ріст надходжень фіксують майже з усіх податкових платежів», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

За словами посадовця, інформаційно-аналітичні ресурси органів ДПС дозволяють максимально швидко та якісно опрацьовувати подану платниками звітність, виявляти можливі зловживання з тим, щоб попередити мінімізацію сплати податкових платежів окремими бізнес-структурами.

«Працюючи у напрямку протидії мінімізації податків, фахівці ДПС створюють більш сприятливі умови для діяльності соціально відповідального бізнесу, який виконує вимоги закону та свої зобов’язання перед бюджетом», – підсумував Сергій Кондратюк.

Читайте також: На Волині судитимуть посадовицю за завдані збитки державі на понад 341 тисячу гривень

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
1 грудня
Сьогодні
Вчора
29.11.2020
28.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю