Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Антоніна Клімчук
Антоніна Клімчук

Звільнилася начальниця відділу освіти Рожищенської РДА, яка через суд поновлювалася на посаді

10:40 09.11.2019
309

Освітянка Антоніна Клімчук, яка нещодавно через суд поновилася на посаді начальниці відділу освіти Рожищенської районної державної адміністрації, пішла з посади за власним бажанням.

Про це жінка розповіла у коментарі Район.Рожище.

Посадовиця хотіла звільнитися за частиною 3 статті 38 Кодексу законів про працю, оскільки вважає, що їй не забезпечили належного робочого місця. Однак створена у РДА комісія, обстеживши робочий кабінет начальниці, прийшла до висновку, що кабінет обладнаний належним чином.

Антоніна Клімчук розповідає, що аби поновити її на посаді, у структурі РДА створили новий підрозділ – відділ освіти, причепивши на двері кабінету листок з відповідним написом. Кілька років тому його реорганізували у відділ освіти та молоді, який нині очолює Ігор Кузава.

«На четвертий день роботи мені поставили комп'ютер без копіювально-розмножувальної техніки, з несправною клавіатурою та не під'єднаний до мережі Інтернет. Мені давали абсолютно абсурдні й непотрібні завдання, які не передбачені посадовою інструкцією. Фактично це був відділ освіти без навчальних закладів та освітян. Це просто фіктивне виконання рішення суду», – каже Антоніна Клімчук.

Жінка звернулась із заявою про переведення у відділ освіти та молоді Рожищенської РДА, який є правонаступником реорганізованого відділу, або у будь-який інший на рівнозначну посаду, оскільки нині є вакансії начальника служби у справах дітей та управління соціального захисту населення. У цьому освітянці відмовили.

Їй уже виплатили одномісячний середній заробіток, як і вимагає рішення суду. Чи виплачуватимуть решту суми, поки не відомо, оскільки Рожищенська РДА та її очільниця Інна Гайворонська можне подати апеляцію. Однак Антоніна Клімчук зазначає, що судилася не заради грошей, а заради справедливості.

«Гроші – це для мене не основне, адже у 2011 та 2015 роках таких вимог у позовах я не ставила. Уже увірвався терпець. Я вважаю, було б не правильно продовжувати цей цирк з двома відділами освіти аж до січня місяця, тому я пішла», – розповідає жінка.

Вона має намір повернутися на попереднє місце роботи – заступницею директора сільськогосподарського приватного підприємства «Вишеньки».

«Працюватиму там, де мою роботу цінують і де вона точно потрібна», – ділиться планами жінка.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Читайте також: Муніципальний інспектор Рожищенської міської ради пішов з посади

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 листопада
Сьогодні
Вчора
18.11.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин
sdsd