Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
фото ілюстративне
фото ілюстративне

Волиняни сплатили понад чверть мільярда гривень військового збору

16:46 17.11.2019
241

За підсумками десяти місяців 2019 року з легальних доходів волинян до держбюджету спрямували 252,4 мільйона гривень військового збору. Військовий внесок волинян на 18,9 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це інформують у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

«Тобто, кожен, хто працює легально, або ж отримує інші доходи, з яких сплачує податки, щомісяця робить посильний фінансовий внесок для підтримки національної безпеки та оборони. Особлива подяка тим волинським працедавцям, які дбають про інтереси держави, офіційно працевлаштовують своїх працівників та роблять передбачені законом відрахування до бюджету. Така позиція заслуговує на повагу, оскільки саме завдяки соціально відповідальному бізнесу держава отримує гроші, а громадяни можуть розраховувати на соціальних захист», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Враховуючи сталу динаміку росту надходжень, в Головному управлінні ДПС у Волинській області прогнозують успішне завершення фінансового року.

«Якісний податковий супровід суб’єктів господарювання, які працюють у реальному секторі економіки, висока податкова культура більшості суб’єктів підприємництва та вдосконалення процесів адміністрування дозволяють фахівцям ДПС виконувати завдання із мобілізації податкових надходжень», – підсумував Сергій Кондратюк.

Довідково: у січні-жовтні 2019 року найбільшу суму військового збору сплатили у Луцьку –109 мільйонів гривень, на території Луцького району – 19,7 мільйона гривень, у Ковелі – 14,5 мільйона гривень, у Володимирі-Волинському – 13,6 мільйона гривень військового збору, у Нововолинську – 11,8 мільйона гривень військового збору.

Читати також: Кадастрові реєстратори Волині щомісяця опрацьовують понад вісім тисяч звернень

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Отакої

17:09 17.11.2019

от ті "четверть мільярда гривень" які зібрали Волиняни -пустити на ремонт госпиталя....ато пропадуть з кінцями

14 грудня
Сьогодні
Вчора
12.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин