Волинянам потрібно терміново переоформити кадастровий номер на земельну ділянку

24 Листопада 2019, 18:00
Фото ілюстративне 4261
Фото ілюстративне

Власникам державних актів права власності на землю старого зразка необхідно якнайшвидше переоформити ділянку та отримати кадастровий номер.

Про це інформують у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Йдеться насамперед про тих, хто має державний акт, виданий з 1993 до 2003 року. Він червоного кольору. І таким земельним наділам кадастровий номер не присвоювали. Аби вільно розпоряджатися власністю: дарувати, продавати, здавати в оренду, використовувати як заставу в банку, – без кадастрового номера власник ділянки фактично не має права розпоряджатися нею.

«Державні акти на землю, отримані після 2003 року, замінювати не потрібно, адже ці дані уже вносилися у автоматизовану систему ведення Державного земельного кадастру, яка почала тоді працювати. І ділянкам почали присвоювати кадастрові номери. А власникам наділів, які мають державний акт на землю «старого» зразка варто потурбуватися про присвоєння кадастрового номера», – наголошує заступниця начальника управління державного земельного кадастру Головного управління Дежгеокадастру в області Іванна Половинко.

Немає точно встановленої дати, до якої люди мають замінити старі державні акти. Але зробити це необхідно і якнайшвидше. Щоб оформити кадастровий номер, потрібно звернутись до проектних організацій. Вони є у кожному населеному пункті.

Читати також: Кадастрові реєстратори Волині щомісяця опрацьовують понад вісім тисяч звернень

Коментарі
25 Листопада 2019, 11:18
Брєд сивої кобили
Коментар
29/11/2023 Середа
29.11.2023