Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Як жителів Маневиччини підтримуватимуть у створенні сімейних молочних ферм
Як жителів Маневиччини підтримуватимуть у створенні сімейних молочних ферм

Як жителів Маневиччини підтримуватимуть у створенні сімейних молочних ферм

09:55 26.11.2019
231

За сприяння Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятост,і відбулась зустріч з жителями сільської місцевості та представником ТОВ «УкрМілкІнвест» щодо створення сімейних молочних ферм.

Захід відбувся, аби популяризувати проєкт «Відкриття сімейних молочних ферм», який направили на розвиток дрібного та середнього фермерства, щоб створити нові робочі місця та виробляти якісну молочну продукцію.

«ТОВ «УкрМілкІнвест» є одним із найбільших молочних господарств Рівненщини та ініціатором проекту « Відкриття сімейних молочних ферм», який передбачає підтримку тих, хто хоче відкрити власну міні-ферму з 10 корів, і тим самим створити сприятливе бізнес-середовище для інших інвесторів», – зауважила регіональна менеджерка Наталія Дудас.

У «УкрМілкІінвесті» мають можливість інвестувати кошти в будівництво або реконструкцію приміщення, придбати велику рогату худобу, обладнання, здійснити повний технологічний супровід.

Учасники зустрічі отримали брошури про діяльність створених сімейних молочних ферм, які скористалися підтримкою компанії «УкрМілкІнвест».


Читайте також: У Маневицькому професійному ліцеї розповіли, як працевлаштуватися після навчання

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 грудня
Сьогодні
Вчора
05.12.2019
04.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин