Фермерам Локачинського району розповіли секрети молочного бізнесу

26 Листопада 2019, 13:48
924

Під час презентації проєкту холдингової компанії «УкрМілкІнвест» на Локачинщині, говорили про те, скільки потрібно дати корові води, щоб отримати 20 літрів молока на день та як не прогавити оптимальні строки початку «зелених жнив».

Презентації провели у Затурцівській ОТГ та Локачинській філії центру зайнятості, – інформує Локачинська районна філія Волинського обласного центру зайнятості.

«Ми пропонуємо підтримку тим, хто хоче відкрити власну міні-ферму з 10 корів, і тим самим створити сприятливе бізнес-середовище. Укрмілкінвест має можливість надати в оренду приміщення, передати худобу в лізинг на вигідних умовах, продавати корми, здійснювати повний технологічний супровід. А в кінцевому підсумку – досягти того, щоб сімейні ферми виробляли і продавали молоко з обопільною вигодою», – так сформулювала основне завдання представниця холдингової компанії.

Читайте також: Міні-ферма Сташуків: подружжя з Маркович розповіло про переваги сільського господарства.

Начальниця Управління агропромислового розвитку Локачинської районної державної адміністрації Ярослава Дмитришин, вважає, що проєкт однозначно заслуговує на увагу.

«Ми даємо селянам те, що не горить, не тоне і не гниє – інформацію та знання. Те, без чого жоден бізнес не стане успішним», – зазначив директор Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024