Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Волинській податковій розповіли про пріоритети в реформуванні служби

16:11 30.11.2019
354

Розвиток онлайн сервісів – один із пріоритетних напрямків реформування податкової служби.

Бюджетний успіх громад неможливий без якісного формування кошторисів податкових надходжень. В питанні планування та виконання бюджетів громад саме фахівці податкової служби залишаються надійними консультантами органів місцевого самоврядування. У цьому під час спілкування з представниками місцевої влади наголосила завідувачка сектору комунікацій ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна.

«Розвиток онлайн сервісів – один із пріоритетних напрямків реформування податкової служби, що має підвищити добровільну сплату податків. Тому ми орієнтуємо наших платників на активне використання Електронного кабінету, який виключає суб’єктивний чинник та дозволяє спілкуватися з контролюючими органами дистанційно», – наголосила Олена Нікотіна.

Посадовиця підкреслила, що саме електронні сервіси – необхідна умова для спрощення умов для ведення бізнесу, відповідно – добровільного виконання податкових зобов’язань.

«Впровадження цифрових технологій в усі процеси адміністрування дозволить не лише забезпечити комфортні умови для підприємництва, а й простоту сплати податків. Однак, саме інформація від органів місцевої влади про потенційні джерела надходжень та належне її опрацювання фахівцями ДПС допоможе громадам більш якісно і точно планувати і виконувати свої бюджети», – підсумувала Олена Нікотіна.

Читати також: Що потрібно знати про нові правила декларування

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 грудня
Сьогодні
Вчора
05.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин