Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Понад 56 тисяч волинян зареєструвалися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua

10:52 03.12.2019
684

За чотири роки функціонування онлайн-сервісу «Особистий кабінет» на сайті 104.ua близько 56 тисяч споживачів дистанційно вирішують усі газові питання, не відвідуючи при цьому компанію.

Крім Особистого кабінету, АТ «Волиньгаз» активно впроваджує й інші сучасні онлайн-сервіси, щоб споживачі могли в зручних домашніх умовах дистанційно спілкуватися з газорозподільною компанією. Наприклад, мобільні додатки для усіх різновидів гаджетів, СМС-інформування, електронна пошта, Контакт-центр, вайбер-боти тощо. Однак, найзатребуванішим та найінформативнішим є Особистий кабінет на сайті 104.ua.

«Лише за кілька років ми стали справді сервісною компанією, адже за короткий час практично ліквідували черги, натомість, запропонували близько десятка дистанційних видів взаємодії з Волиньгазом. Разом із тим, у разі потреби, споживачі завжди можуть прийти і в наші сучасні Центри обслуговування клієнтів, які вже діють у п'яти найбільших містах та районах області», – інформує голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

Тому споживачам газу не потрібно чекати паперового рахунку за газ, а вчасно отримувати його у своєму Особистому кабінеті. Зареєструватися можна на сайті 104.ua у розділі «Реєстрація». Для цього потрібно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.

Читайте також: Цьогоріч Волиньгаз інвестував у безпеку газопостачання 22 мільйона гривень


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

дід Сашка з Копачівки

08:40 04.12.2019

Надайте таку інформацію:яка пільгова норма використання природного газу для опалення індивідуального будинку площею 80 м\кв помісячно для інвалідів війни?Проживаю з дружиною.Раніше таку інформацію надавали у домашньому кабінеті 104.уа,тепер вона зникла і людина не знає - чи мерзнути далі,чи не економити...Трохи "затянутий"сервіс...

9 грудня
Вчора
07.12.2019
06.12.2019
05.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин