Держава монетизувала пільги для майже 48 тисяч споживачів газу Волині

22 Грудня 2019, 11:31
Фото ілюстративне 1317
Фото ілюстративне

З 1 жовтня для  майже 48 тисяч споживачів газу Волинської області змінився порядок надання державних пільг – вони монетизовані. Відтепер гроші державної допомоги отримують пільговики, а не компанії, що надають комунальні послуги.

Про це інформують у ТОВ «Волиньгаз Збут».

Із жовтня гроші за пільги споживачі газу отримують двома способами: або готівкою на руки, або безготівково в Ощадбанку. Тому надалі  платіж за спожитий природний газ нараховують їм у повному обсязі без врахування пільгової знижки.

«Частина пільговиків отримує допомогу готівкою, відповідно до заяв, які вони подали в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення до 15 жовтня. Такі пільговики мають самостійно та повністю розрахуватись за спожитий газ», – розповідає директор ТОВ «Волиньгаз збут»  Микола Тищук.

Усі інші пільговики отримують безготівкові гроші державної допомоги на рахунки в Ощадбанку. Суму пільги в оплату за газ за них перераховує AT «Ощадбанк». При цьому банк інформує споживача про цю оплату sms-повідомленням, та не утримує комісію за цю операцію. Решту платежу за газ, як і раніше, такі пільговики сплачують самостійно.

Зі свого боку ТОВ «Волиньгаз збут» нагадує про те, що в разі виникнення заборгованості на суму понад 340 гривень органи соцзахисту мають припинити нарахування субсидії.

Читайте також: Українцям платитимуть субсидії за новим механізмом

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
23.04.2024