Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Волинських підприємців-спрощенців зобов'яжуть застосовувати касові апарати

12:12 14.01.2020
268

З квітня 2020 року норми законів України від 20.09.2019 року №129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та від 20.09.2019 року №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадському харчуванні та послуг» поширюватимуться на понад три тисячі підприємців-спрощенців ІІ та ІІІ груп.

Про це свідчать дані проведеного аналізу фахівцями відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями Головного управління ДПС у Волинській області.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області звертаються до підприємців, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, спланувати свою бізнес-діяльність таким чином, щоб не порушувати законодавчі вимоги у сфері готівкового обігу.

«Враховуючи податкові новації у сфері застосування РРО, з квітня 2020 року готівкові операції за посередництвом касової техніки чи новітніх програмних комплексів зобов’язані здійснювати підприємці-спрощенці ІІ та ІІІ груп, за умови, що обсяг їх доходу протягом календарного року перевищив 1 мільйон гривень, а також усі підприємці, які реалізують технічно складні побутові товари і лікарські засоби, вироби медичного призначення та надають платні послуги у сфері охорони здоров’я. Опрацювання поданої підприємцями звітності за попередні періоди засвідчило, шо до цієї категорії потрапляє 3117 суб’єктів господарювання спрощеної системи оподаткування», – зазначив заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що нові вимоги про застосування РРО не змінюють базових критеріїв застосування спрощеної системи оподаткування та не встановлюють для платників єдиного податку нових вимог щодо будь-якої обов’язкової форми обліку товарів, окрім реалізації технічно складних побутових товарів, лікарських засобів, ювелірних виробів.

«Варто наголосити, що за відсутність документів на товар нові штрафи законом про РРО не запроваджуються. Якщо взяти до уваги, що кожен підприємець веде внутрішній облік з тим, щоб розуміти фінансовий результат власної діяльності, таку функцію обліку в бізнесі більш успішно може виконувати касовий апарат чи пропонований ДПС новітній програмний комплекс», підсумував Сергій Кондратюк.

Читайте також: Внесок волинських працедавців на соціальні потреби перевищив чотири мільярди гривень

Волинські аграрії можуть отримати ліцензію на зберігання пального за спрощеною процедурою

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 січня
Вчора
26.01.2020
25.01.2020
24.01.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин