Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Фінанси
Фінанси

Волинські працедавці сплатили майже 350 мільйонів гривень єдиного внеску

14:07 13.02.2020
674

У січні 2020 року волинські працедавці сплатили 349,2 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Це на 34,5 мільйона гривень більше, як у січні 2019 року. Про це повідомляють у ГУ ДПС у Волинській області.

«Враховуючи той момент, що перший місяць нового бюджетного року – не надто економічний активний, ріст надходжень єдиного внеску свідчить про якісний процес адміністрування цього платежу та конструктивний діалог фахівців ДПС із суб’єктами господарювання, котрі дотримуються гарантій в оплаті праці. Щодо працедавців, котрі допускають порушення, то наша систематична робота з виявлення трудових нелегалів сприяє легалізації працівників, відповідно – збільшенню надходжень ПДФО та єдиного внеску», – зазначив виконуючий обов'язки начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: оплата праці в «конверті», або нижче законодавчо визначеного позбавляє найманих працівників соціальних гарантій. Отож, у податковій службі краю закликають працедавців не ігнорувати вимоги закону, оскільки мінімізація податків через використання неофіційної праці не лише завдає збитків бюджету.

«Соціальні гарантії кожного працюючого безпосередньо залежать від податкової дисципліни його роботодавця. Лише легальне робоче місце гарантує виплати працівнику у разі настання страхового випадку та майбутнє пенсійне забезпечення», – наголосив Олег Гирикович.

Читайте також: Флористка із Шацька поділилася із безробітними секретами свого успіху

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
26 листопада
Сьогодні
Вчора
24.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю