Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У січні на Волині працевлаштували понад сотню робітників

11:17 14.02.2020
538

У січні на Волині офіційно працевлаштували 105 найманих працівників, які до цього отримували зарплати в конвертах.

Таких результат принесли 68 рейдів до підприємців. Про це інформують в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області.

Окрім того, волинські податківці у складі робочих груп з питань детінізації праці переконали 34 підприємця здійснити офіційну держреєстрацію діяльності і сплачувати податки. Ще 22 наймані особи отримали офіційне робоче місце під час контрольно-перевірочних заходів фахівців ДПС в області.

Лише завдяки цим заходам щомісячно до бюджету надходитиме понад 100 тисяч гривень ПДФО і майже 10 тисяч гривень військового збору. Важливо, що легалізовані працівники матимуть соціальні гарантії від держави, оскільки їх працедавці перераховуватимуть єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: неухильне дотриманні вимог закону у сфері оплати праці – це не лише гарантія соціального захисту працюючих громадян, а й відсутність штрафних санкцій у роботодавців за виявлені порушення.

Довідково: лише у січні під час перевірок волинські податківці нарахували працедавцям понад 4,8 мільйона гривень податків разом зі штрафними санкціями за допущені порушення податкового законодавства при виплаті зарплати.

Читайте також: Волинь: перевіряють бізнес, щоб запобігти продажу фальсифікату

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
26 листопада
Сьогодні
Вчора
24.11.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю