В Україні знищили понад 37 тисяч пляшок підробленого алкоголю

10 Березня 2020, 17:38
834

Це наймасштабніша в історії України публічна утилізація контрафактних напоїв, під час якої знищили більш ніж 37 тисяч пляшок підробленого спиртного.

Минулого року оновили Порядок розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби (Постанова Кабміну від 11 липня 2002 р. N 985). Про це повідомив начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрій Добош.

Якщо раніше, у зв’язку з непрозорим порядком знищення конфіскованих товарів, останні могли потрапили на ринок повторно, то тепер громадяни тепер знатимуть про обсяги, дату, місце та способи знищення конфіскату. Така інформація щомісяця, до 5 числа буде оприлюднюватися на сайтах Міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції у формі звіту. Таким чином, споживачі не наражаються на додаткову небезпеку, а держава
не недоотримує доходи до бюджету», – зазначають у відомстві.

Утилізацію неякісної продукції у повному обсязі тепер ще й фіксуватимуть на відеокамеру – такий обов’язок поклали на підприємства, які знищують продукцію. І, в разі необхідності, надаватимуть доступ до електронної форми відеозапису органу державної
виконавчої служби.

Підприємства, які утилізовуватимуть неякісний алкоголю, обиратимуть на тендерній основі. Знищувати продукцію вони будуть безпечними для довкілля методам. 

Читайте також: До місцевих бюджетів Волині сплатили понад 18 мільйонів гривень податку на нерухомість

Коментар
24/02/2024 Субота
24.02.2024
23.02.2024