Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Луцькрада просить «Модерн-Експо» призупинити роботу 
Луцькрада просить «Модерн-Експо» призупинити роботу 

Луцькрада просить «Модерн-Експо» призупинити роботу 

13:50 25.03.2020
1065

У Луцькій міській раді звернулися до керівника «Модерн-Експо» Петра Пилипюка з проханням розглянути можливість тимчасового зупинення виробничих потужностей на період карантину.

Відповідне звернення опубілкували на сайті міськради.

У тексті документу йдеться про те, що на підприємстві працює багато лучан і надходять постійні дзвінки на гарячу лінію Луцької міської ради з пропозиціями тимчасового зупинення роботи підприємства, аби запобігти можливому поширенню коронавірусної інфекції.

Читайте також: Луцький «Богдан» може припинити роботу через нестачу комплектуючих з Європи

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Оксана Г.

14:06 25.03.2020

Якщо міськрада пропонує зупинку підприємства, то нехай візьме на себе зобов'язання по всіх збитках. А вони точно будуть не лише для тих 2000 людей, які там працюють.
Ви хоча раз там були? Стерильніше, ніж в луцьких лікарнях і магазах, де ж ми так любимо пошаритися навіть у вперіод карантину

Віталій

14:13 25.03.2020

та міська рада і 100-ї частини не зробила для запобігання/розповсюдження захворювання коронавірусом в порівняні з тим, скільки зробили власники даного підприємства!!! Ось зараз соромно з міську владу(

Андрій

14:16 25.03.2020

Якби всі підприємства ставились до беспеки своїх працівників як Модерн-Експо то і карантину не треба було б.
А п. Пустовіт краще б подумав про своїх містян, котрих хоче залишити без шматка хліба.

Олександр

14:19 25.03.2020

Не розумію, навіщо зупиняти виробництво, навіщо позбавляти людей заробітку. Там же я чув, без маски не зайти, на роботу їх возять, є доставка їжі.

Світлана

14:34 25.03.2020

Луцька міська рада повинна краще володіти інформацією, якщо називає себе місцевою владою. На цьому підприємстві засоби захисту працівників вище ніж будь-де по регіону, а може й по Україні. Індивідуальні засоби захисту (рукавички, маски, дезінфектори), температурний скринінг, довіз у окремих дезінфікованих автобусах, постійне прибирання та дезінфекція приміщень, зменшення концентрації працівників (більшість офісних працівників на віддаленій роботі, стан здоров'я яких до речі теж моніториться, щоб виявити потенційну небезпеку та локалізувати її) безпечне харчування у індивідуальних ланч-боксах, навіть замовлення продуктів для родин працівників. Це підприємство робить для безпеки та благополуччя набагато більше ніж міська влада.

Olga

14:44 25.03.2020

Нехай ті декілька працівників, які звертались в міськраду (якщо вони дійсно є, а не були вигадані міськрадою як привід для цього звернення), візьмуть відпустку на період карантину і сидять вдома. Переважна більшість працівників хочуть продовжувати працювати і заробляти кошти. Зважаючи на заходи безпеки, які запроваджені на підприємстві, більший ризик підхопити вірус під час походу в магазин. До речі, чому працює Епіцентр і Нова лінія? Там хіба продають товари першої необхідності? Чому ж тоді пан Пустовіт звертається із своїми рекомендаціями саме до Модерн-Експо?

26 жовтня
Сьогодні
25.10.2020
24.10.2020
23.10.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю