Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

У Рівненській ОДА оголосили конкурс на посаду начальника управління охорони здоров’я

14:44 28.03.2020
508

Рівненська облдержадміністрація оголосила конкурс на посаду начальника управління охорони здоров’я.

Серед кваліфікаційних вимог, якими має володіти претендент - вища освіта не нижче ступеня магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Псадовий оклад – 10550 гривень, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця.

Заявки від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на посаду, прийматимуться через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС. Кінцевий термін подачі до 3 квітня 2020 року.

Умови конкурсу

Нагадаємо, що 25 березня стало відомо про звільнення начальника управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Юрія Осіпчука. Попередньою причиною звільнення називають те, що стан підготовки Рівненщини до боротьби з коронавірусом був незадовільним. Наразі обов'язки начальника управління охорони здоров'я поки що виконуватиме Олег Вівсяник.

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та слідкуйте за телеграм каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
30 травня
Вчора
28.05.2020
27.05.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю