Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Ковельське МТМО
Ковельське МТМО

Ковельські медпрацівники змушені за свої кошти купувати спецодяг

13:26 31.03.2020
499

У Ковельському комунальному медичному об’єднанні працівники за власні гроші купують комплекти спецодягу.

Ці факти оприлюднила у Facebook голова ковельської громадської організації «Реальні справи Ковель» Олександра Ткачук, до якої за захистом своїх прав звернулися медики.

«Медичні працівники Ковельського МТМО за власний кошт купують кожен для себе медичну форму, а саме, форма складається із комплекту: халат, брюки та медичне взуття. Також, зазначили, що прати цю форму вони забирають додому. Це взагалі неприпустима ситуація, а особливо небезпечна у період пандемії», – пише вона.

Олександра Ткачук письмово звернулася до міського голови Олега Кіндера із проханням забезпечити всіх медичних працівників Ковельського комунального МТМО спецодягом та взуттям, іншими засобами індивідуального захисту, а також компенсувати витрати медикам, які купували спецодяг та взуття за власні кошти.

Нагадаємо, 27 березня Олег Кіндер зустрівся з виконуючою обов’язки головного лікаря Ковельського МТМО Людмилою Івахнюк, яка повідомила, що засобами індивідуального захисту лікарі забезпечені, а міський голова наголосив, що всі повинні працювати спільно, злагоджено та у ці складні часи підтримувати і допомагати один одному.

Читайте також:

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
30 травня
Вчора
28.05.2020
27.05.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю