БІЗНЕС.РАЙОН
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Верховній Раді хочуть скасувати закон про ринок землі

15:13 31.03.2020
775

У Верховній Раді України зареєстрували проекти постанов, які блокують підписання ухваленого вчора закону про ринок землі.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті парламенту, – пише УНІАН.

Автором одного проекту постанови (№2178-10-П) про скасування рішення Верховної Ради від 31 березня про прийняття в цілому як закону проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10 від 10.10.2019)» є позафракційний народний депутат Антон Поляков.

У пояснювальній записці до свого проекту постанови він, зокрема, зазначає, що під час ухвалення закону про ринок землі «було допущено порушення ряду вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради України щодо процедури прийняття парламентом законів».

Авторкою майже аналогічного за назвою проекту постанови №2178-10-П1 є позафракційна депутатка Оксана Савчук. Наразі текст її проекту постанови на сайті Верховної Ради ще не оприлюднили.

Як відомо, у разі реєстрації в парламенті подібних постанов, голова Верховної Ради не може підписати та передати на підпис президенту закон, якого це стосується, доки проект постанови не буде розглянуто на засіданні парламенту та відхилено.

До слова, 31 березня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (№ 2178-10). Закон підтримали 259 народних депутатів.

Закон про запуск ринку землі необхідно було ухвалити для отримання Україною кредиту від Міжнародного валютного фонду.

Як заявив 27 березня президент Володимир Зеленський, влада домовились з керівництвом МВФ, що після ухвалення парламентом законів про банківське регулювання і про запуск ринку землі Україна впродовж близько 15 днів отримає від фонду перший транш - 1,75-2 млрд доларів.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
11 травня
Сьогодні
Вчора
09.05.2021
08.05.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю