Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Будівництво
Будівництво

В Олиці та Цумані за кошти субпроєкту збудують дві амбулаторії

08:00 03.04.2020
397

У Ківерцівському районі тривають ремонтно-будівельні роботи у рамках реалізації субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Тут за кошти позики Світового банку працюють на двох об’єктах, – інформують у Волинській ОДА.

За роботи на Ківерцівщині, отримавши перемогу в тендері, взялося товариство з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2». У районі відремонтують приміщення Олицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини та зроблять реконструкцію будівлі денного стаціонару і дитячого відділення Цуманської районної лікарні під амбулаторію АЗПСМ. На першому об’єкті ступінь виконання – 65%, на другому – 10%.


У Цумані наразі роботи призупинили. Паралельно роблять коригування проєкту та завершили розгляд коригованого кошторису (пропозиції) підрядника з врахуванням змін обсягів робіт. Відповідний запит спрямували на розгляд Світовому банку. За результатами погодження пропозиції підпишуть додаткову угоду, після чого підрядник гарантує відновлення робіт.


«І керівництво, і медперсонал Ківерцівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги сподіваються, що попри усі проблемні моменти з реалізацією будівельного компоненту у їхньому районі, субпроєкт у цілому реалізують у прописані в договорах терміни. Адже за цим усім найперше стоїть якість надання медичної допомоги місцевому населенню та комфорт самих медиків. До слова, закупівлі офісних та медичних меблів, медичного обладнання та інструментарію уже проведені, й усе необхідне є на місцях», – зазначають у Волинській ОДА.

Відповідно до субсидіарної угоди, проєкт мають повністю завершити до 30 вересня 2020 року. Щодо будівельного компоненту, то усі роботи з ремонту та реконструкції амбулаторій можуть завершити до 31 серпня поточного року, за умови вчасного виділення коштів субвенції Волинській області.

Команда з реалізації субпроєкту впевнена, що на центральному рівні це врахують – і до кінця року медичні працівники переїдуть до усіх оновлених за кошти позики амбулаторій, а пацієнти отримуватимуть медичні послуги в комфортних умовах.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
31 травня
Сьогодні
Вчора
29.05.2020
28.05.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю