Голова Рівненської ОДА проїхався по підприємствах Дубенського району

10 Травня 2020, 14:04
1666

Голова ОДА Віталій Коваль працював на півдні області та відвідав Дубенський район. 

Керівник області оглянув роботу низки промислових та сільськогосподарських підприємств. Про це інформують на сайті Рівненської ОДА. 

Зокрема, побував у господарстві «Дубенська аграрна компанія», де ознайомився із проходженням весняно-польових робіт. Кліматичні умови травня значно поліпшили стан посівів, тож на підприємстві вже готують елеватор до приймання майбутнього врожаю.

Також на Дубенщині Віталій Коваль відвідав державне підприємство «Рівнеторф», яке вже понад 50 років займається розробкою торфових родовищ області, його видобуванням, переробкою у брикети. Продукція підприємства в основному забезпечує потреби комунально-побутових господарств області у цьому виді твердого палива.

«Обговорили з керівниками підприємств роботу в сьогоднішніх умовах, їх адаптацію під час карантинних обмежень, постачанням продукції на ринок та її реалізацію. Зараз є державні та обласні програми, у яких можуть взяти участь як аграрії, так і промисловці. Тому рекомендував керівникам розробляти бізнес-плани розширення своїх виробництв з метою збільшення потужностей», - зазначив Віталій Коваль.

Читайте також: Як знайти гроші на свій проєкт, розкажуть у вебінарі Бізнес-академії

Коментар
30/05/2023 Вівторок
30.05.2023