Послаблення карантину: які послуги краси користуються попитом у салонах Рівного

19 Травня 2020, 16:27
895

У зв'язку з послабленням карантину у Рівному від 11 травня дозволили відкрити салони краси та перукарні.

Про перші дні роботи після довгої перерви та нові правила відвідування закладів для Район.Рівне розповіла стилістка одного із салонів краси Рівного Ольга Бондар.

стилістка Ольга Бондар
стилістка Ольга Бондар

-    Чи відбулися зміни у роботі майстрів салону після відкриття? 

-    Зміни безумовно є. По-перше, ввели обмеження на записи. Раніше усі майстри нашого закладу могли працювати одночасно і вести графік так, як нам було зручно. Тепер мусимо працювати по черзі через день. По-друге, розташування клієнта – одна особа на 10 квадратних метрів. Ну і звичайно, правила гігієни «must have». Усі обов’язково мають бути у масках, зокрема працівники: у рукавицях і окулярах. Антисептики – у кожному залі, при вході розташований спеціальний килим для дезінфекції взуття.

-    На які процедури в першу чергу є попит? Чи збільшилась кількість клієнтів після карантину?

-    Звичайно це покриття нігтів, корекція брів і фарбування волосся, особливо тим жінкам, в яких відросло коріння. Також ряд процедур по відновленню волосся. Клієнтів навпаки стало менше, вірогідно, у зв’язку з економією коштів.

-    Чи легко було Вам «влитися» у графік після тривалої перерви?

-   Насправді, складно, оскільки режим дня за час карантину трішки збився. Тепер ранній підйом викликає труднощі. За два місяці я забула що таке графік роботи, відпочивала і планувала день як мені заманеться, але все ж дуже скучила за улюбленою роботою і з нетерпінням чекала послаблення карантину.ї

до та після відкриття салонів краси
до та після відкриття салонів краси

Читайте також: З 22 травня запрацює громадський транспорт, а з 25 – дитячі садки, – прем'єр-міністр

Коментар
18/05/2024 Субота
18.05.2024
17.05.2024