Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Посол Нідерландів носитиме вишиванку, виготовлену волинською «Едельвікою»

15:10 21.05.2020
673

У День вишиванки Посольство Нідерландів презентувало у Києві спеціальний проект – «нідерландську вишиванку», яку створили у тандемі з волинською компанією «Едельвіка».

«Нідерландська вишиванка» розповідає про традиції двосторонніх відносин Нідерландів та України: співпрацю у багатьох пріоритетних галузях економіки, сільському господарстві, освіті, культурі, захисті прав людини, миру та справедливості – повідомляє посольство на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

«Я був вражений красою вишиванок на День Незалежності, коли я тільки приїхав до України. Мені подобається ідея «традицій в інноваціях та інноваційності в традиціях», – каже Йеннес де Мол, Посол Королівства Нідерландів в Україні.

Орнаменти та кольори нідерландського острова Маркен, символічність підібраних елементів та типові українські техніки вишивки гармонійно поєднали у цілісну картину.«Моя роль як посла – будувати мости між Нідерландами та Україною, і наш проект повною мірою реалізує це прагнення. Я дуже задоволений результатом. Ця вишиванка символізує те, наскільки ми цінуємо цю прекрасну українську традицію, якій ми хотіли додати відтінку нідерландських інновацій. Я дуже задоволений цим поєднанням і носитиму вишиванку з гордістю», – додає Посол.

Створення вишиванки у нідерландському стилі розпочалося зі співпраці нідерландської дизайнерки Емілі Германс з українською компанією «Едельвіка», волинським виробником етноодягу. Результатом вебінару, присвяченого тенденціям використання різних технік вишивки, став унікальний дизайн традиційної та водночас сучасної вишитої сорочки.


«У День вишиванки, 21 травня у цьому році, ми з гордістю ділимось результатами цього натхненного проекту міжкультурної співпраці. Ми сподіваємось, що він знайде своє особливе місце та значення у вашій власній історії про Нідерланди та Україну», – зазначили у Посольстві.

Читайте також: «Едельвіка» одягає іноземців у волинські сукні

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2020
23.05.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю