Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волиняни задекларували 3,6 мільйона гривень іноземних доходів

13:07 22.05.2020
251

Волиняни, які у 2019 році отримували іноземні доходи, вже подали до державних податкових інспекцій 86 декларацій. Ці громадяни задекларували 3,6 мільйона гривень доходів, отриманих за кордоном.

Про це повідомляють у ГУ ДПС у Волинській області.

У податковій службі Волині нагадують про обов’язкове декларування та оподаткування іноземних доходів.

Іноземні доходи є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5 %.

Якщо між Україною та країною, в якій знаходилось джерело виплати, існує міжнародний договір, згода на обов’язковість дотримання якого надана Верховною Радою України, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном.

Для цього платник зобов'язаний отримати від державного органу країни, де отримується такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, підтверджуючі документи (довідку) про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об'єкт оподаткування. Вимоги щодо оформлення такого документу визначено статтею 13 Податкового кодексу України.

У випадку відсутності у платника податку підтверджуючих документів, сума податку обраховується із загальної суми отриманих доходів.

Враховуючи карантинні обмеження, останні місяці громадяни звітують про отримані торік доходи через Електронний кабінет.

В зв’язку з поширенням COVID-19 цього року термін подання річної податкової декларації продовжено до 1 липня. Останній день подання декларації – 30 червня 2020 року.

Читайте також: Польща послабила карантин для заробітчан на сезонних роботах

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2020
23.05.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю