У рожищенському парку встановили феромонні пастки

28 Травня 2020, 12:41
934

У зв’язку з поширенням на території міста Рожище та району американського білого метелика, який завдає великої шкоди рослинам, у міській раді створили робочу групу з метою локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика.

Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби у Волинській області.

Нагадаємо, на території Рожищенського району запроваджено карантинний режим. Нині площа зараження шкідником становить 1022,3 гектара.  

У вівторок, 26 травня, члени робочої групи на чолі зі старшої муніципальною інспекторкою, фахівцями Волинської обласної фітосанітарної лабораторії та спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби провели обстеження на території міста, де минулого року виявили найбільше заражень шкідником.

За словами державного фітосанітарного інспектора Рожищенського району, вкрай важливим для боротьби зі шкідником є його виявлення і знищення ще при першому поколінні, адже друге покоління куди більш численне і приносить значно більше шкоди. Аби відстежити кількість шкідників та спрогнозувати, якою буде їх чисельність у майбутньому, у міському парку встановили феромонні пастки. Це міні-контейнери, які використовують для боротьби з комахами-шкідниками.

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області просить рожищан не пошкоджувати та не переміщувати пастки, адже для людини та природи такі пристрої не несуть ніякої загрози.

Читайте також:

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024