Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Волинські податківці в онлайн-режимі переконують працедавців підвищувати зарплату

12:06 29.05.2020
369

Віднедавна співбесіди з працедавцями з актуальних питань виплати зарплати волинські податківці проводять у режимі відеоконференції. До живого спілкування за посередництвом сучасних інформаційних сервісів податківці запрошують керівників підприємств, котрі не завжди дотримуються гарантій в оплаті праці.

Про це повідомляють у ГУ ДПС у Волинській області.

Щомісячний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств та фірм засвідчив, що в області третина працедавців у першому кварталі 2020 року виплачували зарплату менше мінімального розміру. Тобто, майже п’ять тисяч роботодавців-мінімізаторів з різних причин допускали факти неповної оплати праці найманих працівників. Про причини та шляхи покращення ситуації ці волинські працедавці вже інформували на засіданнях спеціальних комісій при райдержадмінстраціях та в органах ДПС. А понад півтисячі працедавців –порушників отримали листи-попередження від контролюючих органів з вимогою виконувати норми закону і не позбавляти найманих працівників соціальних гарантій.

«Ми розуміємо, що в зв’язку із запровадженням карантину чимало господарюючих суб’єктів потрапили у складне становище. Але, на жаль, є й такі, котрі скористаються ситуацією для мінімізації податків. Щоб не допустити втрати соціального захисту найманими працівниками та задля забезпечення бюджетних надходжень ми продовжуємо активно спілкуватися з працедавцями в режимі online», – розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області Андрій Ткачук.

Посадовець наголосив, що питання контролю за рівнем заробітної плати в умовах фінансової ситуації в країні має першочергове соціальне значення, забезпечує певний рівень соціальної стабільності.

«Сьогодні нас особливо турбує той факт, що майже третина, 29 відсотків від загальної кількості прибуткових юридичних осіб Волині, нараховували у першому кварталі 2020 року своїм працівникам зарплату нижче законодавчо визначеного мінімального розміру. Водночас працівники перебували у трудових відносинах з такими працедавцями повний місяць. Практика такої низької оплати праці повинна бути припинена, оскільки завдає збитків державі та позбавляє соціальних гарантій громадян», – підсумував Андрій Ткачук.

Читайте також: За яких умов проводять позачергову атестацію робочих місць

Підписуйтеся на телеграм-канал Бізнес.Район та читайте щоденний дайджест ділових новин Волині

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
14 липня
Вчора
12.07.2020
11.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю