Як горохівські студенти-агрономи практикуються на карантині. ФОТО

01 Червня 2020, 15:20
1769

Студенти агрономічного відділення Горохівського фахового коледжу ЛНАУ в умовах карантину не припинили навчання. 

Про це повідомляє директор коледжу Олег Жельчик на своїй сторінці у Facebook.

Майбутні агрономи, за словами Олега Жельчика, на присадибних ділянках експериментують, проводять досліди, здійснюють спостереження, виконують практичні завдання, що їх отримують від своїх викладачів засобами дистанційної комунікації, поєднують теоретичне і практичне навчання.

«Абсолютна більшість студентів коледжу – із сільської місцевості, тому до сільськогосподарських робіт їм не звикати. Вони ще з дитячих років освоюють сільськогосподарську техніку і технології, разом із своїми батьками закладали і збирали не один врожай. Тому карантин не перервав їм освітнього процесу. Він продовжується з використанням технологій дистанційного навчання», – йдеться у дописі.

Усіх, кому до душі професія агронома, директор коледжу запрошує на навчання. Нагадаємо, нещодавно Горохівський коледж перейменували.












 

Коментарі
04 Червня 2020, 17:20
Як професійний агроном дозволю собі зробити зауваження на демонстраційні посіви (грядки). От знімок студента із пропашником ручним в рядках цибулі. Цибуля чиста, але рядом (видно рядки картоплі) - це ж недопустимо із такою забур'яненістю. Але я хотів у таких моментах сказати, що міжряддя дуже затоптані. тому треба після сапки чи пропашника із стільчастими лапами взяти звичайні граблі і так би сказати ЗАБОРОНУВАТИ. і працювати граблями треба регулярно, особливо після дощів. коли пройтися із грабельками, грунт розпушується, утворюється розпушений верхній шар грунту, який не дозволяє бур'янам проростати і випаровуватися волозі. Це відноситься і до рядків квасолі. якби і перші три рядки так граблями обробляли, вони не були би такими зарослими. Грунт не повинен бути необробленим більше 7-10 днів, заросте. особливо у холодні дні.
Коментар
18/04/2024 Четвер
18.04.2024
17.04.2024