Ціни на живець свиней впали на 3,6%

15 Червня 2020, 12:46
1457 Джерело: Pinterest

Після тритижневого відновлення, ціни закупівлі свиней забійних кондицій послабилися на 3,6%. Середня ціна 24-го тижня «просіла» до 44,6 грн/кг, що на 1,65 грн/кг нижче ніж попереднього.

Про це повідомляє пресслужба Асоціації «Свинарі України», пише Agravery.com.

За словами фахівців, цього тижня промислові виробники свинини реалізували товарне поголів'я на 1−2 грн/кг дешевше ніж тижнем раніше. У наслідок цього діапазон закупівельних цін понизився до 43−45,5 грн/кг.

Аналітики зауважують, що після тривалих святкових вихідних продажі очікувано послабилися, що мало негативний вплив на настрої представників м’ясопереробної галузі. За відгуками постачальників живця вже серед тижня звучали заклики переглянути ціни реалізації.

«Виробники свинини не мають наміру переглядати мінімальну цінову позначку у ході цих торгів. Оператори відзначають, що попит є, а досить різке підвищення температур вже незабаром відіб'ється на об'ємах пропозиції живця та середній вазі тварин», — додають фахівці.

Таким чином, враховуючи регіональну неоднорідність пропозиції товарних свиней, діапазон цін може звузитися на 0,5−1 грн/кг.

«Проте продажі свиней забійних кондицій за ціною, нижчою за мінімальну позначку цього тижня, якщо і матимуть місце, то виключно епізодично», — вважають аналітики АСУ.

Читайте також: Українські фермери отримали своє свято: коли відзначатимуть

Підписуйтеся на телеграм-канал Бізнес.Район та читайте щоденний дайджест ділових новин Волині

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024