«Влада має допомагати, а не стояти осторонь», – керівниця Володимир-Волинської птахофабрики про боротьбу з коронавірусом

17 Червня 2020, 14:47
6412

Приватні лабораторії та відсутність співпраці з мерією – повідомили деталі карантину на Володимир-Волинській птахофабриці.

16 червня в ефірі 12 каналу очільниця Володимир-Волинської птахофабрики Аліна Сич розповіла про деталі карантину на підприємстві, де частина співробітників захворіла на коронавірусну інфекцію.

«Тестування в державній лабораторії – тривалий процес, займає від трьох тижнів. Весь час наші працівники перебували на лікуванні і самоізоляції. В той же час було прийняте рішення – коштом підприємства проводити аналізи в приватних лабораторіях. Вартість одного тесту ПЛР в приватній сертифікованій лабораторії вартує 1400 гривень», – зауважила Аліна Сич.

Також керівниця птахофабрики додала, що кожен працівник компанії медично застрахований коштами компанії. За її словами, лікування усім працівникам покриває страховка.

«З першого позитивного аналізу ми постійно співпрацювали із районною санепідемстанцією, оперативно обмінювалися інформацією щодо кола оточення людей, контролювали відправлення на самоізоляцію, ми отримали протокол з чітким переліком посилених заходів дезінфекції і допомогу в їх організації і впровадженні. Також ми постійно тримали зв’язок із представниками районної Держпродспоживслужби з питань безпеки харчових продуктів. Також із заступницею губернатора Тетяною Щербак ми постійно були на зв’язку з питань координації наших дій», – наголосила пані Сич.

Читайте також: «Ми впорались», – у «Епікурі» розповіли, як виходять із карантину

Окремо голова наглядової ради розповіла про співпрацю з Володимир-Волинською міською радою.

«Досить дивною для нас як для містоутворюючого підприємства, де працює понад 1600 людей, яке сплачує в місцеві бюджети багато податків, яке передало ТМО у місті Володимир-Волинський кисневий апарат та найближчим часом (очікуємо поставки) передає апарат ШВЛ, була реакція міського голови, який жодного разу не звернувся до нашого підприємства ні з запитом про стан і кількість захворілих людей, ні запропонував ні поради, ні допомоги, а швиденько організував комісію, до речі, не запросивши нас, де в усьому звинуватив птахофабрику та подав пропозицію на обласну адміністрацію, щоб закрити наше підприємство.

Мені здається, що влада має сприяти та допомагати такому соціально відповідальному підприємству в подоланні  такої проблеми, а не стояти осторонь, коли ми фактично сам-на-сам в цій боротьбі. Такі «заходи боротьби» із бізнесом  нагадують застарілі заходи Радянського Союзу», – наголосила Аліна Сич.

Читайте також: 

 

Коментарі
17 Червня 2020, 20:51
Підтримую,якщо закрити птахофабрику багато людей залишиться без роботи.Та і в цілому,нарешті почув адекватний коментар від дирекції фабрики.
17 Червня 2020, 21:26
сильно сказала пані Аліна!
Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021
v>