Магазин для однієї людини: ритейлер SPAR почав розвивати новий формат

24 Червня 2020, 12:31
2733

Продуктовий ритейлер SPAR минулого тижня оголосив про впровадження нового формату магазинів в Нідерландах – для одного відвідувача.

У компанії повідомляють, що, можливо, це перший магазин такого формату в світі. Їх збираються розміщувати в туристичних місцях, проте точні локації і дату відкриття таких точок в компанії поки не озвучили. Про це повідомляє RetailersUA.

Новий магазин розташований в переобладнаному транспортному контейнері площею 18 квадратних метрів. Крім того, він обладнаний системою самообслуговування і технологією безконтактних платежів. За правилами, всередині може перебувати тільки одна людина, що повністю відповідає нормам соціального дистанціювання. У SPAR повідомляють, що таким чином покупці можуть спокійно і безпечно здійснювати покупки.


 

За словами ритейлера, таку торгівельну точку можна розмістити в будь-якому місці, «щоб забезпечити легкий доступ до їжі і напоїв в будь-який час доби». Для роботи магазину необхідний тільки один співробітник, який буде займатися розкладкою товару і стежити за тим, щоби в магазині знаходився тільки один відвідувач.

Хоча подробиці відкриття точок по країні ще невідомі, ритейлер повідомляє, що планує розміщувати мобільні точки в туристичних місцях – кемпінгах, пляжах тощо, щоб люди могли безпечно і легко купувати їжу і напої.

«Ми плануємо розташувати нові магазини в туристичних місцях, де може не вистачати магазинів. Саме так ми доводимо свою прихильність і пропонуємо максимальну зручність для наших клієнтів», – говорить генеральний директор SPAR в Нідерландах Джон ван дер Ент.

За його словами, мобільний магазин для однієї людини ідеально підходить для «нових норм». Нагадаємо, мережа SPAR у 2019 році збільшила обсяг продажів.

Читайте також: На Волині відкрили магазин світової мережі супермаркетів

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024