Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Михайло Ловга
Михайло Ловга

Нейрохірург дитячої обласної лікарні створив нову операційну без жодної державної гривні

12:00 28.06.2020
440

Нейрохірург дитячої обласної лікарні Волині Михайло Ловга, маючи старе приміщення операційної, і команда його відділення зробили масштабний ремонт операційної.

Про це йдеться на сторінці Благодійного фонду «СТОПРАК».

Зазначають, що Михайло Ловга мріяв про нову операційну. Лікар, який готовий щодня рятувати дітей з важкими хворобами, пухлинами і іншими патологіями, мріяв мати місце з належними умовами для цієї роботи.

Мріяв і створив з повною заміною всіх комунікацій, електрощитової, створенням правильної сучасної вентиляційної системи, заміною дверей, системи освітлення та покриття стін/стелі/підлоги.

Гроші на це жертвували знайомі нейрохірурга, які бачили, як він по-справжньому горить цією ідеєю, благодійні фонди, батьки важких пацієнтів, вдячні лікареві за золоті руки, його друг з США, часом доводилося дістати і з власної кишені.

Не одна недоспана ніч, не одна «позаурочна» година роботи лікаря і персоналу відділення вже не зі скальпелем у руках, а з віником чи ганчіркою – і нова операційна стала реальністю.


Тут тепер є основа, на яку вже потратили величезний ресурс. Але ще – чимало потреб. Зокрема, потреба у двох медичних моніторах та комп’ютері, який би їх сполучав, стельовій консолі, деякому іншому дрібнішому інвентарю.

Операційна, яка за потужністю тепер зможе конкурувати навіть з приватними клініками, з’явилася на Волині без жодної державної гривні. Як кажуть, на голому ентузіазмі людей, мрія яких зробить можливою втілення мрії багатьох батьків – щоб їхні діти були здоровими. Основні необхідні зусилля вже вкладенні, але для завершення проєкту все ж потрібні кошти.

Благодійний фонд «СТОПРАК», який і раніше займався збором коштів для потреб створення нейрохірургічної операційної, продовжує цю роботу.

«Тож закликаємо допомогти неймовірній команді нейрохірургічного відділення, перерахувавши кошти для закінчення облаштування операційної», – йдеться в дописі.

У нейрохірургічному відділенні лікують дітей із багатьма патологіями. Значна частина маленьких пацієнтів – діти із Онкогематологічного центру дитячої лікарні. Щотижня нейрохірурги оперують дітей із пухлинами головного і спинного мозку.


Надати фінансову допомогу для закінчення облаштування операційної можна за такими реквізитами:

ПриватБанк:

поточний рахунок – UA043034400000026006055501466,

МФО – 303440.

ЄДРПОУ – 37537784

Отримувач: Благодійний фонд «СТОПРАК».

ПАТ «Кредобанк»:

ЄДРПОУ – 37537784

МФО – 325365

розрахунковий рахунок – UA933253650000000000651001001

Отримувач: Благодійний фонд «СТОПРАК»


Читайте також: Волиняни отримали державні нагороди з нагоди Дня Конституції України

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 липня
Сьогодні
Вчора
04.07.2020
03.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю