Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Автобуси «Богдан А22412»
Автобуси «Богдан А22412»

Тернопільських школярів возитимуть автобусами компанії «Богдан Моторс»

15:00 13.07.2020
523

Компанія «Богдан Моторс» виграла тендер на 11 шкільних автобусів для Тернопільської області.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці луцького Автоскладального заводу №1.

Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації 14 травня оголосило тендер на закупівлю 11 шкільних автобусів. За результатами торгів на сайті Prozorro, цінову пропозицію на шкільні автобуси «Богдан» визнали кращою.

Шкільні автобуси «Богдан А22412» – це сучасні транспортні засоби для перевезення школярів, які відповідають екологічному стандарту Euro 5. Вони обладнані з дотриманням усіх вимог, які висуваються до шкільних автобусів в Україні, в тому числі й ДСТУ 7013. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголовниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів.

Нагадаємо, що минулого року для потреб місцевих шкіл на Тернопільщину були доставлені сім шкільних автобусів «Богдан А22412», виготовлених на виробничих потужностях Автоскладального заводу №1 компанії «Богдан Моторс» у Луцьку.

Тернопільська обласна державна адміністрація реалізовує стратегію забезпечення навчальних закладів шкільними автобусами впродовж останніх чотирьох років і за цей час закупили близько 70 автобусів.

Читайте також: Завод «Богдан Моторс» у Луцьку відвідали представники Полтавської міської ради

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 серпня
Сьогодні
Вчора
07.08.2020
06.08.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю