Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

На Рівненщині стимулюють розвиток сімейних фермерських господарств

16:39 13.07.2020
456

У 2020 році на Рівненщині створили 11 сімейних фермерських господарств. Згідно Закону України вони можуть працювати без набуття статусу юридичної особи. За умови використання праці членів сім’ї такого господарства, їхня робота може бути організована фізичною особою-підприємцем самостійно.

Про це повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько, йдеться на сайті адміністрації.

«Реалізація цього Закону створює привабливі умови для започаткування сімейних фермерських господарств. Адже громадяни, які займаються агропромисловою діяльністю, матимуть можливість отримати офіційний статус фермера, легально продавати свою продукцію, отримувати допомогу по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це означає, що в подальшому вони матимуть право на пенсію. В цілому такі нововведення є важливим з детінізації фермерства в секторі економіки», – зазначила Надія Переходько.

Господарства без статусу юридичної особи можуть скористатися такими основними напрямами державної підтримки:

1.Додаткова фінансова підтримка через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів або голови сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи, яке зареєстроване платником єдиного податку четвертої групи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом 10 років у розмірі від 0,9 до 0,1 мінімального страхового внеску виключно за умови сплати решти внеску головою СФГ за себе та за своїх членів.

2.Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств:

  • спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного напряму продуктивності у власності від п’яти корів ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства;
  • бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним господарствам.

Окрім державної фермерські господарства Рівненщини отримуватимуть фінансову підтримку з обласного бюджету. Внесено зміни до Програми підтримки фермерських господарств. У минулому році вперше започаткували видачу поворотної фінансової допомоги сімейній молочній фермі на 200 тисяч гривень. У результаті, більше сімейних фермерських господарств зможуть скористатися таким видом кредиту під 2 відсотка річних терміном на 5 років.

Читайте також: На Рівненщині посилюють контроль за використанням нелегальної праці

Підписуйтеся на телеграм-канал Бізнес.Район та читайте щоденний дайджест ділових новин Волині

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 серпня
Сьогодні
Вчора
07.08.2020
06.08.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю