Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Громади Волині отримали до бюджетів 234 мільйони гривень майнових податків

17:43 30.07.2020
360

За підсумками першого півріччя 2020 року у загальній сумі майнових податків, що сплатили до бюджетів громад Волині, плата за землю перевищує 80%.

Загалом упродовж першого півріччя поточного року громади отримали понад 234 мільйони гривень майнових податків. Про це інформують у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

.Найбільші суми з плати за землю до бюджетів громад спрямовують господарюючі суб’єкти. Наприклад у звітному періоді громади завдяки сумлінню юридичних осіб отримали 167,6 мільйона гривень плати за землю. Громадяни за цей час сплатили 21,4 мільйона гривень земельного податку.

«Саме у липні-серпні громадяни найбільш активно перераховують до місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки нараховану суму земельного податку. Наразі більшість фізичних осіб-власників землі та землекористувачів, вже отримали податкові повідомлення-рішення від ДПС про нараховану суму земельного податку. Щоб не створювати податкових боргів кожен платник упродовж 60 днів від моменту отримання такого повідомлення зобов’язаний перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити», – звертає увагу начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Однак, як свідчить практика, з різних причин чимало волинян мають заборгованість зі сплати земельного податку за минулі роки. Нині у переліку таких боржників – низка фізичних осіб.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 серпня
Сьогодні
Вчора
07.08.2020
06.08.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю