Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

За пів року на Волині до загального фонду держбюджету сплатили 2,258 мільярда гривень

14:40 06.08.2020
551

Господарюючі суб’єкти Волині спрямували до держбюджету на 10,6% податків більше.

Завдяки сумлінню волинських платників в області фіксують позитивну динаміку податкових надходжень. Це констатують у Головному управлінні Державної податкової служби у Волинській області.

Зокрема, протягом січня-липня 2020 року на Волині до загального фонду держбюджету сплатили 2,258 мільярда гривень. Це на 216 мільйонів гривень більше проти аналогічного періоду торік.

«У складних умовах коронакризи досягнутий ріст сплати податків до державного бюджету на 10,6 відсотка свідчить про налагоджену взаємодію фахівців ДПС із соціально відповідальним бізнесом, а також якісний та ефективний процес адміністрування податків. Завдяки впровадженню сучасних технологічних рішень у процес обслуговування платників податкова служба має можливість своєчасно реагувати на потенційні ризики несплати податків», – наголошує начальниця Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Відтак, у податковій службі Волині наразі є підстави для прогнозу щодо позитивних тенденцій сплати податків у майбутньому.

«Сьогодні податкова служба пропонує платникам сучасні електронні сервіси, використання яких залишається особливо актуальним з точки зору цифровізації економіки, а у зв’язку з пандемією COVID-19 – життєво необхідним кроком. Тож запрошуємо до електронного спілкування всіх, хто прагне до сучасного і зручного обміну інформацією, що виключає суб’єктивний чинник», – підсумувала Світлана Савчук.

Читайте також: За пів року до бюджетів усіх рівнів на Волині сплатили 4,9 мільярда гривень податків

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 вересня
Сьогодні
Вчора
24.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю