Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Водокористувачі Волині поповнили бюджети на понад 5 мільйонів гривень

10:43 07.08.2020
574

Господарюючі суб’єкти Волині, які отримали дозволи на спецводокористування, протягом січня-липня 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,4 мільйона гривень рентної плати.

Про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління Державної податкової служби у Волинській області.

Із загальної суми сплаченої ренти за спецвикористання водних ресурсів місцеві бюджети отримали 2,4 мільйона гривень, а до держбюджету у звітному періоді спрямували 3 мільйони гривень.

Основна сума надходжень ренти – це плата за користування підземними водами. Водночас рента за користування поверхневими водами, як складова ренти за спецвикористання водних ресурсів, потребує належної уваги з боку органів місцевої влади.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: водне плесо – особливий ресурс для Волині, оскільки має рекреаційне значення та виконує функцію продовольчого забезпечення.

Не випадково фінансова спроможність громад значною мірою залежить від того, наскільки компетентно вони розв'язують питання надання у користування на умовах оренди водних об’єктів та земельних ділянок водного фонду.

Про законодавчі вимоги, важливі процедурні питання та особливості сплати податкових платежів у випадку надання в оренду водойм можна ознайомитися у брошурі «Риба – важливий продовольчий ресурс Волині», підготовленій фахівцями управління агропромислового комплексу Волинської облдержадміністрації.

Читайте також: На території природного парку «Прип’ять-Стохід» викрили браконьєрів

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю