Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

До місцевих бюджетів Волині надійшло майже 2,7 мільярда гривень податкових платежів

12:40 08.08.2020
536

Протягом січня-липня 2020 року до місцевих бюджетів на Волині сплатили 2,7 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління Державної податкової служби у Волинській області.

Про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума отриманих громадами податків на 3,3% перевищує аналогічні показники минулого року.

«Поза усяким сумнівом, що за інших економічних умов громади б залучили більше надходжень. Але в умовах коронакризи плюс 86 мільйонів надходжень проти минулорічних надходжень – позитивний момент. За невеликим, але сталим ростом надходжень бюджетів громад- сумління більшості наших господарюючих суб’єктів, якісний процес адміністрування податків фахівцями податкової та активна позиція органів місцевої влади», – вважає начальниця Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що лише завдяки спільним зусиллям соціально відповідального бізнесу, фахівців ДПС та керівників громад цілком можливо гідно завершити нинішній фінансовий рік.

«Наш спільний пріоритет – створити оптимальні умови для відповідальних платників податків, у межах чинного законодавства протидіяти тіньовому сектору, відтак – забезпечити надходження до бюджетів на рівні, що відповідає реальним економічним показникам розвитку. Це посильне завдання за умови спільної конструктивної взаємодії усіх зацікавлених сторін», – підсумувала Світлана Савчук.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю