Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Розширили перелік сільгосптехніки, вартість якої компенсують

15:55 11.08.2020
443

У рамках реалізації бюджетної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розширило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується.

Про це повідомили на сайті Рівненської облдержадміністрації.

До переліку додано 1175 нових найменувань техніки та обладнання, тепер їх налічується 13 719 від 183 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на два.

Зокрема, до нових одиниць техніки додалися трактори ХТЗ, ЮМЗ, ХТА, зернозбиральні комбайни Скіф, Славутич, самоскиди-зерновози КрАЗ, самохідні обприскувачі, а також ґрунтообробна і посівна техніка, обладнання для утримання тварин тощо.

Вже традиційно до переліку вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість якої частково компенсується, увійшло два підприємства Рівненщини: ПП «ВКО «МААНС» (підприємство виготовляє жатки та візки для транспортування жаток до зернозбиральних комбайнів) та ТОВ «Дубнотех» (виробляє технологічне обладнання для переробної промисловості).

Оновлення виробничого оснащення дає змогу виробникам сільськогосподарської техніки та обладнання підвищувати конкурентоспроможність своїх виробництв та збільшувати прибутки.

Довідково: на 2020 рік бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено один мільярд гривень.

Аграріям вже компенсували близько 716 мільйонів гривень за придбану техніку та обладнання. Кошти отримають 1 481 аграрій, які придбали 2 295 одиниць сільгосптехніки та обладнання на суму 2,8 мільярда гривень. Продовження програми запланували й на наступні роки.

З переліком вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання можна ознайомитись за посиланням.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю