Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Служба «104»: за пів року волиняни понад 4,8 тисячі разів кликали на допомогу газовиків

11:46 12.08.2020
602

У першому півріччі 2020 року на аварійно-диспетчерську службу «Волиньгазу» надійшло понад 4,8 тисячі викликів.

Найчастіше волиняни телефонують «104», коли відчувають запах газу в приміщенні або на вулиці. Звернень такого характеру понад 78%. Про це повідомили в управлінні зовнішніх комунікацій АТ «ВОЛИНЬГАЗ».

Іван Чарнецький працює в екстреній газовій службі АТ «Волиньгаз» понад 26 років. Його зміна – це 12 годин викликів різної складності. Слюсар АДС каже, що найбільше у роботі цінує спілкування з новими людьми.

«Досвід і колектив допомагають мені завжди бути у формі, а небезпечні ситуації загартовують», – резюмує Іван Чарнецький.

Пригадує аварію на сьомому поверсі багатоповерхівки: потрапити в оселю вдалося за допомогою пожежної драбини. Виявилося, що господиня лишила в увімкненій духовці насіння, а сама пішла на ринок. Стався витік газу і пожежа. Іван Степанович радить споживачам не залишати газові прилади без нагляду, а у випадку надзвичайної ситуації – не панікувати: перекрити газові крани та зателефонувати «104».

Аварійно-диспетчерська служба АТ «Волиньгаз» 104 працює цілодобово: 24 години на добу, сім днів на тиждень. Нині в області функціонує 14 постів АДС. На виклики бригади виїжджають на спеціально обладнаному авто, яке укомплектована радіозв’язком, проблисковими маячками, інструментами та іншими необхідними технічними засобами.

У період пандемії працівники екстреної служби використовують засоби індивідуального захисту, дезінфікують транспорт, аби не наражати себе та споживачів на небезпеку.

Незабаром аварійно-диспетчерську службу «Волиньгазу» чекають новації – централізація. Цю практику використовують в усьому світі, адже вона суттєво покращує якість обслуговування.

«Зараз ми готуємося до відкриття першої в Україні централізованої аварійно-диспетчерської служби «104». Раніше виклики від споживачів надходили на аварійну службу того району, у якому проживає споживач. Тобто, якщо ви живете, до прикладу, в Ковелі – ваш дзвінок надходить туди. У новій АДС виклики з будь-якої точки області надходитимуть до оператора на центральну АДС, що розташована у місті Луцьку. Далі диспетчер зафіксує заявку та передасть її бригаді, яка знаходиться найближче до місця виклику. Місце розташування автівок «104» диспетчер відслідковуватиме в режимі реального часу за допомогою GPS-навігації», – розповідає начальник аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз» Валентин Киричук.

Якщо є підозра на витік газу, газовики радять не вмикати й не вимикати електричні прилади, не користуватися вогнем, відчинити вікна та двері та вийти з приміщення, де відчуваєте запах газу. Далі потрібно зателефонувати на номер «104» й дотримуватись усіх вказівок диспетчера.

Довідково: газорозподільна компанія АТ «Волиньгаз» обслуговує понад 240 тисяч споживачів природного газу та чотири тисячі підприємств Волині. Аварійно-диспетчерська служба «Волиньгазу» працює в режимі 24/7.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Сьогодні
Вчора
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю